На Івано-Франківщині через негоду без електропостачання більше 40 населених пунктів

22 червня негода на Прикарпатті накоїла чимало лиха. Основні роботи з відновлення електропостачання велися до 10 год вечора, тоді як оперативно-виїзні бригади Прикарпаттябленерго додатково працювали всю ніч, щоб «заживити» мешканців.

«Станом на сьогодні залишаються знеструмленими 17 населених пунктів області повністю і 25 – частково (йдеться про пошкодження на повітряних лініях електропередачі 6-10 кВ)», - повідомили в АТ «Прикарпаттяобленерго».

Зокрема, найбільше аварійних відключень наразі у Галицькій, Калуській, Рогатинській громадах. Численні звернення фіксуються і на лініях 0,4 кВ:

Снятинська громада – 97 звернень, Рогатинська – 39, Рожнятівська – 68, Долинська – 58, Калуська – 65, Коломийська – 93, а також у Богородчанській, Надвірнянській, Лисецькій, Косівській та Верховинській громадах. У гірській місцевості основною причиною знеструмлень стали поламані від сильного вітру опори.

«Усі люди та механізми задіяні, працюємо над відновленням електропостачання. Учора були труднощі з добиранням до місць аварій, оскільки на дороги попадали дерева. З допомогою ДСНС ситуацію виправили, тепер можемо безперешкодно проводити роботи», – коментує директор з експлуатації та обслуговування мереж Валерій Євчук.