На Калущині та Надвірнянщині зафіксували випадки сказу

Фото ілюстративне

Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області встановлено сказ домашньої тварин – кота, в одному з населених пунктів Калуської МТГ Калуського району, а також сказ куниці на території лісництва Поляницької сільської громади Надвірнянського району.

Спеціалістами територіальних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та спеціалістами Івано-Франківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини проведено епізоотичне розслідування за даними випадками.

«З метою координації дій з ліквідації захворювання проведено засідання Державних надзвичайних протиепізоотичних комісій, рішенням яких затверджено план заходів з ліквідації сказу, визначено неблагополучні території, накладено карантинні обмеження та розпочато заходи з ліквідації сказу. В осередках захворювання вживаються всі необхідні заходи з локалізації захворювання відповідно до діючої інструкції», - повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.