Водій, який в Калуші смертельно травмував жінку на переході, відбувся умовним терміном

Калуський міськрайонний суд виніс вирок водію, який смертельно травмував жінку на пішохідному переході у м.Калуші.

21.12.2023 близько 10:00 водій керував автомобілем марки «ChevroletLacetti NF» та рухався у напрямку кільцевої розв'язки вулиць Героїв України Л. Українки - Ринкова. В цей час по нерегульованому пішохідному переходу дорогу перетинала жінка. При наближенні до пішохідного переходу, водій проявив неуважність, не встежив за дорожньою обстановкою, вчасно не відреагував на її зміну, не дав дорогу пішоходу, та на пішохідному переході вчинив наїзд на жінку.

Від отриманих травм жінка померла цього ж дня.

В ході проведення досудового розслідування 07.06.2024 року між прокурором та обвинуваченим було укладено угоду про визнання винуватості.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину в інкримінованому діянні визнав повністю, у вчиненому щиро розкаявся та просив затвердити угоду про визнання винуватості. Вказав, що наслідки укладення та затвердження угоди, вид покарання, який буде застосовано до нього в разі затвердження угоди, розуміє.

Суд затвердив угоду.

Суд визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.286 КК України, та призначив йому узгоджене сторонами покарання у виді позбавлення волі на строк 3 (три) роки без позбавлення права керувати транспортними засобами. Згідно ст.75 КК України звільнив його від відбування покарання з випробуванням та встановити йому іспитовий строк 1 (один) рік 6 (шість) місяців.

Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.