![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2022/03/zaginuv-na-viyni.jpg)
9 червня повертається додому «на щиті» ще один воїн із Лисецької громади – мешканець Старого Лисця Володимир Олексійович Волосянко.
«Навідникові механізованого батальйону військової частини А 4748 Володимиру Волосянку в березні виповнилося сорок років. Скорботний кортеж із тілом воїна вирушить сьогодні, 9 червня, об 11 годині з Івано-Франківська до Старого Лисця», - повідомили в лисецькій селищній раді.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.