![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2024/04/yuriy-burdyak.jpg)
Учень 8-А класу ліцею №1 імені Василя Стефаника Юрій Бурдяк виборов друге місце на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з біології.
«Вітаю Юрія та його вчительку Олександру Семенюк із цим здобутком. Всі сили, час та старання, які ви вклали у підготовку до олімпіади, допомогли показати дуже гарний результат. Бажаю Юрію не втрачати цього запалу і здобувати нові перемоги, а Олександрі Володимирівні – побільше таких талановитих та старанних учнів», - повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.