Відбулась координаційна нарада з керівниками органів правопорядку Івано-Франківщини

Керівник Івано-Франківської обласної прокуратури Роман Хима провів координаційну нараду керівників правоохоронних органів щодо протидії злочинності та стану захисту громадян, суспільства та держави від злочинних посягань в умовах воєнного стану. Про це повідомили в пресслужбі Прокуратури Івано-Франківської області.

До наради долучився заступник голови Івано-Франківської обласної військової адміністрації Віталій Ільчишин.

Правоохоронці обговорили стан протидії злочинності на території регіону, окреслили пріоритети та розробили спільні заходи для забезпечення ефективного виконання завдань на ключових напрямах роботи. Роман Хима наголосив, що органи прокуратури та правоохоронні органи регіону продовжують цілеспрямовану роботу щодо виявлення, фіксації та розслідування кримінальних правопорушень, пов’язаних зі збройною агресією.

«Від початку повномасштабного вторгнення кількість таких діянь щоденно зростає та вже перевищує 4,5 тисячі злочинів. В минулому році до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів проти основ національної безпеки України притягнуто 78 осіб, більше половини з них – за фактами державної зради та колабораційної діяльності» - зазначив керівник обласної прокуратури.
Водночас пріоритетним напрямом залишається боротьба із корупцією, захист економічних інтересів держави. Особливої уваги потребує захист прав дітей та профілактика домашнього насильства, які під час війни набули ще більшої актуальності.
«Лише спільною та узгодженою діяльністю можна досягти реальних результатів роботи та протистояти викликам криміногенної обстановки. Ми повинні гідно виконувати покладені державою обов’язки та бути відповідальними перед суспільством» - підсумував керівник обласної прокуратури.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.