![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/gvizdets-memorialni-doshki-1.jpg)
На території Гвіздецького ліцею відбулося урочисте відкриття меморіальних дощок Героям України, воїнам-захисникам, випускникам ліцею: Юрію Палійчуку, Василю Стефанському, Андрію Козаруку, Івану Мазничці.
На пам’ятний захід прийшли рідні воїнів , представники селищної ради, духовенство, жителі Гвіздецької громади, педагоги та учні ліцею.
«Низько схиляємо голови перед нашими воїнами, і дякуємо за мирні ранки, спокійні вечори,за будні і свята, за сміх кожної дитини. Вічна і світла пам’ять нашим Героям!», - йдеться у повідомленні навчального закладу.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/gvizdets-memorialni-doshki-2.jpg)