![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/zadushiv-1.jpg)
22 лютого на лінію «102» надійшло повідомлення від мешканця Івано-Франківська, який виявив свою родичку в помешканні без ознак життя.
«Правоохоронці встановили, що упродовж дня 64-річна жінка у власній квартирі розпивала спиртні напої з 37-річним чоловіком, який також мешкає по сусідству. Під час застілля в них виник конфлікт, під час якого чоловік задушив руками потерпілу», - повідомили у поліції.
З помешкання поліцейські вилучити речові докази. Їх направили на проведення експертиз.
Поліцейські затримали фігуранта у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу. Наразі вирішується питання про повідомлення чоловіку підозри у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України.
Процесуальне керівництво у справі здійснює Окружна прокуратура м. Івано-Франківська.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/zadushiv-2.jpg)
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/zadushiv-3.jpg)
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/zadushiv-4.jpg)