![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/snaryadi-svitanok.jpg)
21 лютого піротехніки ГУ ДСНС в Івано-Франківській області виявили та знешкодили два артилерійські снаряди та одну ручну гранату ІІ Світової війни. Про це повідомили в пресцентрі ДСНС в Івано-Франківській області.
Боєприпаси були виявлені на території лісового масиву, в селі Світанку Рогатинської громади.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.