![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/lyubov-mazur.jpg)
Колектив Міського клінічного перинатального центру висловив щирі співчуття старшій акушерці ЖК№3 Бургарт Марії Михайлівні з приводу передчасної смерті її доньки – Любові Мазур.
«Любов Мазур працювала лікарем акушер-гінекологом в нашій установі, а згодом надихала людей, працюючи арт-терапевтом та психосоматиком. 17 лютого жінка раптово пішла з життя. Про цю неймовірну людину у всіх залишились тільки світлі спогади», - повідомили у медичному закладі.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.