Житель Бурштина, який вдарив чоловіка пивним кухлем, відбувся умовним терміном

Галицький районний суд виніс вирок уродженцю Бурштина, який завдав чоловікові тяжке тілесне ушкодження.

23 липня 2022 року близько 19 год. 30 хв. обвинувачений, перебуваючи поблизу магазину у с. Бовшеві Бурштинської територіальної громади на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, з особистих мотивів, зі столу літнього майданчика взяв до рук два скляні бокали з-під пива, підійшов з ними до потерпілого, та одним із бокалів завдав останньому удар в область лівої скроневої ділянки голови, у результаті чого спричинив потерпілому тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для життя в момент заподіяння, у вигляді закритої черепно-мозкової травми з забоєм м'яких тканин лівої скроневої ділянки, вдавленим переломом лівої скроневої кістки, крововиливом під тверду мозкову оболонку (близько 30 мл. згустків крові), із забоєм головного мозку середнього ступеня важкості.

Своїми умисними діями обвинувачений скоїв злочин передбачений ч. 1 ст. 121 КК України, як тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину у скоєнні інкримінованого кримінального правопорушення визнав повністю, дав показання, які фактично відповідають вищезазначеним обставинам. У скоєному розкаявся.

Суд прийшов до переконання, що дії обвинуваченого необхідно кваліфікувати за ч. 1 ст. 121 КК України, як тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння.

При призначенні покарання обвинуваченому, суд враховує характер і ступінь суспільної небезпеки скоєного, особу обвинуваченого, його відношення до скоєного, обставини які пом'якшують та обтяжують покарання.

Обставинами, які пом'якшують покарання є щире каяття, добровільне відшкодування завданих збитків.

Суд визнав обвинуваченого винуватим у скоєні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 121 КК України та призначив йому покарання у вигляді п`яти років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України звільнив його від відбування призначеного покарання з випробовуванням строком на два роки.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.