«Франківськ-Агро» планує обробити 200 гектарів землі

Комунальне підприємство «Франківськ АГРО» Івано-Франківської міської ради підвело підсумки роботи та посівної кампанії 2023 року. Про це повідомив заступник міського голови, директор Департаменту комунальних ресурсів і сільського господарства Вітенко Микола Іванович.

За його словами, підприємству вдалося залучити до обробітку 129.6 гектарів комунальних сільськогосподарських угідь в межах Івано-Франківської громади. У порівнянні із 2022 роком, посівні площі збільшено на 87.82%. З них: 40 га соняшнику, 76.6 га сої, 13 га гречки. Загалом вирощено 327,387 тон продовольства, що на 166,75% більше 2022 року.

«Підприємству вдалося збільшити виробничі потужності та забезпечити необхідну сільськогосподарську техніку для роботи із більшим асортиментом сільськогосподарських культур. КП «Франківськ АГРО» у 2023 році забезпечило оборотний плуг, сівалку для просапних культур, шлейфову борону, трактор. Наявна у Підприємства сільськогосподарська техніка надає можливість проводити посіви сільськогосподарських угідь загальною площею до 500 га», - підкреслює заступник міського голови, директор Департаменту комунальних ресурсів і сільського господарства Микола Вітенко.

КП «Франківськ АГРО» продовжує роботу в напрямку проєктування матеріально-складської бази та тепличного комплексу. Виконуючий обов’язки директора комунального підприємства Дмитро Сергенюк уточнюює, що уже завершено роботу над проєктами водопостачання та постачання електроенергії. Отримано містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єктів будівництва.

«У 2024 році КП «Франківськ АГРО» планує залучити до посіву сільськогосподарські угіддя Івано-Франківської міської територіальної громади орієнтовною площею 190 гектарів, з них: 103,5 га сої, 57 га соняшника, 17.5 га озимої пшениці, 12 га гречки», - ділиться планами в.о. директора КП «Франківськ АГРО» Дмитро Сергенюк.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.