![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/oftalmologichniy-tomograf.jpg)
Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги Івано-Франківської міської ради» придбало офтальмологічне обладнання.
Договір підписали з ТОВ «Лікарно» (Харківська область).
Підприємство поставить оптико-когерентний томограф з ангіографією, біометрією, топографією та безконтактний тонометр з пахіметром. Загальна вартість обладнання - 2,582 млн. гривень.
За умовами договору, обладнання мали поставити до кінця 2023 року.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.