На Івано-Франківщині від грипу померли дві людини

Фото ілюстративне

Від початку епідемічного сезону, від 2 жовтня по 24 грудня 2023 року на ГРВІ в Україні перехворіло 1,7 млн осіб, що на 33% більше аналогічного періоду сезону 2022-2023 років. Питома вага дітей серед захворілих становить 56,1%. Про це повідомили у Центрі громадського здоров'я МОЗ України.

Перевищення епідемічного порогу середнього рівня зареєстровано в Житомирській, Івано-Франківській та Чернівецькій області. В інших регіонах України ситуація стабільна, зберігається неепідемічний рівень.

За даними рутинного епіднагляду за тиждень встановлено 8 709 нових випадків COVID-19, з них 993 дитини віком до 17 років. В медичні заклади було госпіталізовано 1 870 осіб із COVID-19.

За даними рутинного епіднагляду протягом звітного тижня 43 особи померли із позитивним діагнозом COVID-19; всі померлі старше 30 років.

«В Івано-Франківській області зареєстровані 2 летальні випадки внаслідок грипу; в обох випадках особи не були вакциновані. Всього від початку епідсезону від грипу померло 4 особи», - йдеться у повідомленні.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.