Організатор та учасниці франківської порностудії відбулись штрафами

Фото ілюстративне

Івано-Франківський міський суд виніс вирок організатору та учасницям порностудії в Івано-Франківську.

Обвинувачений - уродженець Кривого Рогу, у лютому 2021 році створив порностудію в Івано-Франківську на вулиці Теодора Цьоклера. Він обладнав створену ним порностудію камерами внутрішнього спостереження та встановив спеціальне комп'ютерне забезпечення за допомогою якого контролював діяльність моделей у приміщенні студії.

Обвинувачений підібрав для вчинення розпусних дій уродженку с.Делева Тлумацького району, що мала забезпечити функціонування порностудії, а саме здійснювати організацію робочого процесу на місці, набір веб-моделей, виплату їм заробітної плати, забезпеченням всім необхідним робочим обладнанням. У свою чергу обвинувачена залучила уродженку с.Парища Надвірнянського району, що мала забезпечити створення та розповсюдження відвідувачам спеціалізованого сайту відео-зображень порнографічного характеру.

Зароблені моделями кошти на спеціалізованому вебсайті виводились на рахунок організатора. Частину коштів той переводив адміністраторці в якості "заробітної плати" та для подальшого фінансування порностудії, а саме оплати оренди, комунальних платежів, забезпечення необхідними речами моделей та у якості заробітної плати для них.

У судовому засіданні сторона обвинувачення та сторона захисту заявили клопотання про затвердження угоди про визнання винуватості та постановлення вироку на підставі угоди.

Організатор порностудії був визнаний винним та отримав штраф 59500 (п'ятдесят дев'ять тисяч п'ятсот) гривень з позбавленням права обіймати посади у сфері ІТ-технологій та займатися діяльністю, яка пов'язана з поширенням кіно- та відеопродукції на вебресурсах на строк 1 (один) рік.

Адміністраторка порностудії була визнана винною та отримала штраф у розмірі 56100 (п'ятдесят шість тисяч сто) гривень з позбавленням права обіймати посади у сфері ІТ-технологій та займатися діяльністю, яка пов'язана з поширенням кіно та відеопродукції на вебресурсах на строк 1 (один) рік.

Модель порностудії була визнана винною та отримала штраф 51000 (п'ятдесят одна тисяча) гривень з позбавленням права обіймати посади у сфері ІТ -технологій, та займатися діяльністю, яка пов'язана з поширенням кіно - та відеопродукції на вебресурсах на строк 1 (один) рік.

Також з обвинувачених пропорційно стягнули витрати на проведення судових експертиз по 13 тисяч гривень з кожного.

Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.

Фото - ілюстративне

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.