Мер Калуша поїхав на кліматичну конференцію в ОАЕ

Калуський міський голова Андрій Найда працює у складі української делегації на Конференції ООН зі зміни клімату COP28. Про це повідомили в Калуській міській раді.

До складу делегації міського голову Калуша включили у рамках європейської ініціативи «Угода мерів». Туди увійшли і керівники Хмельницького, Миколаєва, Ковеля, представники Міністерств енергетики, захисту довкілля і природних ресурсів, розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Варто зазначити, що всі витрати щодо участі в делегації взяла на себе організація Угода мерів-Схід.

Конференція триває цього тижня у Об’єднаних Арабських Еміратах.

«Основна задача нашої, української, делегації — показувати світові, що не треба втомлюватися від війни, треба Україні допомагати. Ми повинні показати, що міжнародна підтримка не повинна зменшуватися, а повинна збільшуватися, щоб ми перемогли у цій клятій війні», — наголосив Андрій Найда.

У Калуського міського голови на конференції заплановані два робочі дні. Андрій Найда представлятиме Калуську громаду перед міжнародними партнерами.

«Нам необхідна промоція громади. Слід показувати міжнародним партнерам, що Калуська громада — одна із найбільш інвестиційно привабливих на Заході України, сюди варто вкладати кошти, — підкреслив Андрій Найда. — Звичайно, є дуже багато викликів, але ми не повинні зупинятися. Наша стратегічна мета – щоб Калуська громада стала екоіндустріальною столицею Заходу України до 2030-го року», - сказав Найда.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.