![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2023/12/festival-kolomiya-1.jpg)
У Коломиї відбувся 37-й фестиваль імені Анатолія Кос-Анатольського.
«Бережемо памʼять про видатних митців з Коломиї попри все! Саме тому, які б не були обставини, щороку у нашому місті відбувається фестиваль імені Анатолія Кос-Анатольського. І цьогоріч він вже відбувся в тридцять сьоме! На завершення фестиваль до Коломиї завітав Liatoshynskyi Capella: Orchestra Національного будинку музики. Їхній концерт був дуже символічним, адже його присвятили памʼяті Олександра Козаренка - патрона Коломийської філармонії, у якій і проходив фестиваль. А також наша філармонія та Національний будинок музики підписали меморандум про співпрацю, то ж згодом нас чекають нові заходи всеукраїнського рівня», - зазначив міський голова Богдан Станіславський.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2023/12/festival-kolomiya-2.jpg)
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2023/12/festival-kolomiya-3.jpg)