Серійний крадій з Калуша отримав більше 5 років ув’язнення

Калуський міськрайонний суд виніс вирок місцевому мешканцю, який скоїв серію крадіжок з торгових центрів міста.

25 листопада 2022 року обвинувачений тричі заходив у торговий центр, звідки виніс три павербанки загальною вартістю 1787 гривень. Наступного дня знову прийшов у цей же магазин, де вкрав навушники вартістю 332 грн. 1 грудня 2022 року спробував винести випрамляч для волосся, але був зупинений охоронцем торгового центру.

25 грудня 2022 року з іншого магазину викрав портативну колонку вартістю 445 грн., але був зупинений працівником магазину разом із викраденим товаром.

27 січня 2023 року з магазину викрав ліхтарик вартістю 350 гривень.

У першій декаді лютого 2023 року вкрав ще два ліхтарики вартістю 637 гривень.

15 лютого 2023 року у Калуші поблизу дитсадка був зупинений працівниками поліції, яким добровільно видав пакет з 4 таблетками метадону.

20 червня 2023 року у Калуші був зупинений працівниками поліції, яким добровільно видав один полімерний пакет із вмістом особливо небезпечної психотропної речовини обіг якої заборонено PVP.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю та пояснив, що вчинив дані кримінальні правопорушення за обставин вказаних в обвинувальних актах. У вчиненому щиро розкаюється, просить суворо не карати.

Суд визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень та призначив остаточне покарання у вигляді 5 (п`ять) років 1 (один) місяць позбавлення волі.

Вирок суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано, а в разі подання апеляційної скарги після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції, якщо вирок суду не скасований.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.