Перша ліга. «Прикарпаття» перемогло «Агробізнес» і гратиме у «чемпіонській групі»

У 18 турі Першої ліги івано-франківське «Прикарпаття» на домашньому полі перемогло «Агробізнес» із Волочиська.

Перша ліга. 18 тур. «Прикарпаття-ЗСУ» - 2:0

Голи: ⚽️ Хома (43), Француз (79)

Івано-франківська команда завершила осінню частину сезону на мажорній ноті, у західноукраїнському дербі здобувши домашню перемогу над «Агробізнесом».

Наприкінці першого тайму після подачі Цюцюри з кутового і скидки від Демківа рахунок відкрив найкращий голеадор чемпіонату Андрій Хома - 1:0.

Після перерви центральний захисник господарів Василь Француз збільшив перевагу івано-франківців, вдало зігравши головою після подачі з кутового - 2:0. Відтак, "Прикарпаття", незалежно від інших результатів 18-го туру, завершує осінню частину сезону на п'ятому місці і навесні гратиме у Чемпіонській групі.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.