Жителя Калущини, у якого знайшли ноутбук з дитячою порнографією, оштрафували

Калуський міськрайонний суд виніс вирок уродженцю Калуша, який вчинив умисні дії, які виразились в умисному одержанні доступу до дитячої порнографії з використання інформаційно-телекомунікаційних систем, придбанні та зберіганні дитячої порнографії без мети збуту чи розповсюдження.

У червні-липні 2023 року обвинувачений завантажив з Інтернету на свій ноутбук відеофайли, які згідно висновку мистецтвознавчої експертизи від 25.07.2023 є дитячою порнографією.

Ноутбук був вилучений працівниками поліції в ході проведення обшуку у квартирі.

Обвинувачений вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю та підтвердив, що кримінальне правопорушення вчинено ним, за обставин, наведених в обвинувальному акті. У вчиненому розкаявся, просив суворо не карати, а також просив затвердити угоду про визнання винуватості від 31.08.2023.

Суд затвердити угоду про визнання винуватості.

Суд визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.301-1 КК України та призначив покарання із застосуванням ст. 69 КК України у вигляді штрафу 1760 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 29 920 грн.

Після вступу вироку в законну силу ноутбук конфіскують в дохід держави.

Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.