Перша ліга. «Прикарпаття» на виїзді перемогло «Хуст»

У 14 турі Першої ліги івано-Франківське «Прикарпаття» на виїзді здолало «Хуст».

Перша ліга. 14 тур. «Хуст» - «Прикарпаття-ЗСУ» - 1:2

Голи: В.Мердєєв (60, пен) - Хома (37), Шинкаренко (75)

Безпрограшна серія івано-франківської команди продовжилась на Закарпатті і налічує вже 10 матчів! "Прикарпаття" вдруге у сезоні перемогло дебютанта Першої ліги - ФК "Хуст".

Як і в першому колі, творцями гостьового успіху "зелено-жовтих" стали Андрій Хома і Дмитро Шинкаренко, котрі знову відзначились забититми м'ячами. Найкращий бомбардир чемпіонату у першому таймі втік у швидкий відрив і реалізував вихід сам-на-сам з голкіпером, а також мав кілька нагод, щоб збільшити перевагу.

На 60-й хвилині досить несподівано господарі заробили пенальті, який реалізував Вадим Мердєєв - 1:1. Однак нічийним рахунок протримався недовго: після флангового проходу Шинкаренко забивав вже у порожні ворота - 1:2. Згодом "закривати" гру мав Хома, але влучив у стійку воріт. Тож, 2:1 - непроста, але важлива перемога "Прикарпаття", яке набирає 19 очок і піднімається на п'яте місце групи "А".

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.