Перша ліга. «Прикарпаття» здобуло нічию у Львові

У 12 турі Першої ліги івано-франківське «Прикарпаття» здобуло нічию у матчі з лідером першості львівським «Карпатами».

Перша ліга. 12 тур. ФК Карпати Львів - МФК Прикарпаття - 3:3

Голи: Підлепенець (10), Сухар (12), Демченко (59) - Хома (9, 55), Цюцюра (32, пен.)

Івано-франківська команда продовжила свою безпрограшну серію до восьми матчів, на виїзді відібравши очки в лідера "А" - львівських "Карпат". За дощової погоди на стадіоні "Україна" географічні сусіди на двох забили шість м'ячів!

Першу свою атаку гості завершили взяттям воріт: вихід сам-на-сам реалізував Андрій Хома. Однак вже за дві хвилини господарі були попереду після влучних ударів Підлепенця і Сухара у ближній кут воріт - 2:1. На 31-й хвилині Рудюк пробив по воротах, але м'яч влучив у руку Рябова, тож пенальті чітко реалізував Василь Цюцюра - 2:2.

У другому таймі суперники ще раз обмінялися забитими м'ячами. Красивим дальнім ударом Андрій Хома оформив дубль, забивши свій восьмий гол у чемпіонаті. Але "Карпати" знову зрівняли рахунок, коли після флангового прострілу Демченко пробив під поперечину. У підсумку, західноукраїнське дербі видалось на славу і завершилося бойовою нічиєю 3:3.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.