![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2023/10/snyatin-virmenskiy-kostel.jpg)
З державної власності на баланс Снятинської міської ради переданли аварійну будівлю вірменського костелу (знаходиться по вул. В. Коснятина, поблизу Снятинського коледжу). Про це повідомили в Снятинській міській раді.
«Просимо жителів нашої громади надати пропозиції щодо того, що в майбутньому могло б розміщуватися в цій будівлі. Свої пропозиції просимо залишати в коментарях до цього допису на Фб-сторінці міської ради», - йдеться у повідомленні.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.