Перша ліга. «Прикарпаття» зіграло внічию у Хмельницькому

Івано-Франківське «Прикарпаття» на виїзді зіграло внічию з «Поділлям» з Хмельницького.

Перша ліга. 10 тур. «Поділля» - «Прикарпаття-ЗСУ» - 1:1

Голи: Доброхотов (80) - Хома (70)

Івано-франківська команда продовжила дві свої серії - безпрограшну, яка сягає вже п'яти матчів, та нічийну, вчетверте поспіль поділивши очки. Цього разу у Хмельницькому після "сухого" першого тайму усі основні події сталися по перерві.

В середині другої половини зустрічі дальній удар Романова парирував голкіпер. А на 70-й хвилині гості вийшли вперед: Цюцюра віддав класну передачу на хід Хомі, котрий на швидкості обіграв Непогодова і забив у порожні ворота - 0:1.

Однак всього через 10 хвилин після флангової подачі Доброхотов у боротьбі головою зумів переправити м'яч у сітку - 1:1. Наприкінці матчу Задоя пробивав з-за меж штрафної, але влучив у поперечину.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.