На Івано-Франківщині зменшилась кількість першокласників

На Івано-Франківщині уперше за шкільні парти сіли 12,9 тисяч першокласників, що на 1,3 тисячі менше, у порівнянні з попереднім навчальним роком. Про це повідомили в Івано-Франківській ОВА.

«Заклади професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти стовідсотково обладнані захисними спорудами. У 586 школах та 455 садочках обладнані захисні укриття. Лише в одному закладі загальної середньої та 11 садочках немає обладнаного укриття. Зараз органи управління освіти продовжують роботу щодо їх дообладнання», - йдеться у повідомленні.

Станом на 1 вересня цього року до області завезено 100% (відповідно до плану завозу) необхідних підручників.

Важливо зазначити, що за кошти Державного бюджету на умовах співфінансування із місцевих бюджетів закуплено 21 шкільний автобус, у тому числі чотири спеціальні (для дітей з особливими освітніми потребами).

Відрадно, що на Прикарпатті цьогоріч розпочав роботу новий Івано-Франківський спортивний ліцей обласної ради. Це заклад спеціалізованої освіти, де поряд із наданням освітніх послуг у сфері загальної середньої освіти, основним є спортивний профіль.

На Прикарпатті цьогоріч функціонує 1110 закладів освіти різних типів і форм власності. З числа загальної кількості закладів загальної середньої освіти - 43 опорні школи з 114 філіями. Окрім того, цьогоріч розпочнуть роботу ще сім таких закладів освіти із 21 філією.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.