Перша ліга. «Прикарпаття» зіграло внічию з «Нивою» з Бузової

У 6 турі Першої ліги івано-франківське «Прикарпаття» зіграло внічию з «Нивою» з Бузової.

Перша ліга. 6 тур. МФК Прикарпаття-ЗСУ - ФК "Нива" Бузова - 2:2

Голи: Француз (43), Сьомка (66) - Книш (22), Прокопчук (90).

Івано-франківська команда на власному полі дала бій одному з лідерів групи "А" - бузівській "Ниві", яка врятувалася від першої у сезоні поразки на останніх хвилинах зустрічі. Амбітний дебютант Першої ліги продовжив свою безпрограшну серію до шести матчів поспіль.

В середині першого тайму гості зуміли вразити ворота "Прикарпаття" після навісу з кутового, коли Данило Книш буквально заніс м'яча за лінію воріт. Франківці відповіли "тією ж монетою", і Василь Француз зрівняв рахунок також після кутового - 1:1. Ще двічі до перерви Клімов добряче виручив "Ниву" після ударів Швеця і Хоми.

У другому тайму під час зливи суперники ще раз обмінялися забитими м'ячами: Сьомка на 66-й хвилині вивів вперед прикарпатців, але бузівці врятували нічию - після навісу з кутового Прокопчук зрівняв рахунок.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.