Івано-Франківська облрада просить присвоїти звання Героїв України двом прикарпатцям

Присвоїти звання Герой України Ігорю Олійнику (посмертно) та Дмитру Бойчуку (посмертно). З таким закликом прикарпатські депутати звернулися до Президента України, Голови Верховної Ради України та Головнокомандувача Збройних Сил України. Відповідні рішення обласної ради були схвалені на засіданні 23-ї сесії обласної ради 22 серпня 2023 року.

При виконанні складних службових обов’язків командир розвідувальної роти лейтенант Ігор Олійник сформував дві штурмові групи. У складі однієї з них особисто провів рейд на позиції противника при контрнаступі на півдні України у листопаді 2022 року. Розвідувальна рота під його керівництвом першою зайшла в м. Херсон, героїчно звільнивши його. Після планування і тактичного вивчення місцевості Ігор Олійник розробив план зі звільнення острова Білогрудів у Херсонській області. 7 грудня 2022 року командир розвідувальної роти військової частини А3719 лейтенант Ігор Олійник загинув під час виконання бойового завдання на острові Білогрудів Херсонської області.

Дмитро Бойчук у лавах Збройних Сил України розпочав службу снайпером-розвідником розвідувальної роти в 115 ОМБр, яка вела важкі бої у Луганській області в межах населених пунктів Рубіжне та Сєвєродонецьк. Через деякий час став молодшим сержантом та проходив службу у складі медичної роти, а згодом переведений у 47 ОМБр "Магура". Після переводу в штурмову бригаду виконував завдання бойового медика 1-го розвідувального взводу розвідувальної роти. 22 липня 2023 року на Запорізькому напрямку, поблизу населеного пункту Роботине, прориваючи оборону ворога, отримав численні поранення, самотужки подолав чотири кілометри, але по помер дорозі стабілізаційного пункту.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.