Кубок України. «Прикарпаття» поступилось «Епіцентру»

Івано-Франківське «Прикарпаття» на власному полі поступилось «Епіцентру» з м.Кам'янця-Подільського.

Кубок України. Третій попередній етап

МФК Прикарпаття-ЗСУ - ФК "Епіцентр" - 1:2

Голи: Француз (88, пен) - Бендера (22), Мороз (76)

Гості підходили до матчу у якості фаворитів і в середині першого тайму вони досягнули свого. Фактично вихід один на один лівим флангом реалізував Іван Бендера - 0:1. Відразу після голу пролунав сигнал повітряної тривоги. Більше у першому таймі суперники не забивали.

На 76-й хвилині після подачі з кутового Владислав Мороз забив другий м'яч у ворота івано-франківців - 0:2. Наприкінці матчу носподарі відповіли на це реалізованим пенальті у виконанні Василя Француза - 1:2. Однак перевести гру в овертайм не судилося. Далі в 1/16 фіналу проходить "Епіцентр".

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.