![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2023/08/shkola----9-brukivka.jpg)
В Івано-Франківську підрядна організація розпочала благоустрій прилеглої території у Початковій школі №9.
«Робітники демонтують залишки старого покриття, викладають бордюри та готують основу для нового. Вже зовсім скоро прилеглу територію нарешті оновлять», - повідомили в Управлінні капітального будівництва Івано-Франківської міської ради.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.