Франківка Діана Зазубик здобула «срібло» на міжнародній олімпіаді з фізики

Юна фізикиня Діана Зазубикз Івано-Франківського Ліцею5 уже втретє приймає вітання як переможець Міжнародних учнівських олімпіад (фізика і астрономія), що є абсолютним рекордом в освіті Прикарпаття.

На 53 Міжнародній олімпіаді з фізики в японському Токіо (10-17 липня 2023 року), Діана, після минулорічної бронзи, здобула срібну медаль, показавши найкращий результат серед учасників з України.

«Нагороду на урочистому закритті у понеділок 17 липня вручив нобелівський лауреат Амано Хіроші. Кожна країна світу делегувала по 5 своїх кращих учнів-фізиків і команда України не залишилась без нагород: 1 срібна (Діана Зазубик) і 4 бронзові медалі! Такому успіху випускниці Ліцею №5 передувала кропітка праця і в стінах рідного закладу освіти під наставництвом учителя фізики та астрономії Тараса Головатого, і в групах по підготовці до міжнародних олімпіад на базі КНУ ім. Т.Шевченка, і наполеглива самостійна робота з опанування прихованих таємниць фізики та їх розгадок. Відсвяткувавши омріяну перемогу, дівчина знову занурюється у підготовку тепер уже до Міжнародної олімпіади з астрономії та астрофізики, яка відбуватиметься 10-20 серпня 2023 року у Польщі, де Діана знову під 1 рейтингом виборюватиме медалі на честь рідних Ліцею №5 і м. Івано-Франківська і на Славу Україні!», - повідомили у навчальному закладі.

Крім того, Діана у червні 2023 року склала НМТ (ЗНО) з фізики та математики на максимальних 200 балів і, незважаючи на велику кількість можливостей навчатись в кращих університетах світу, залишається переконаною патріоткою, вибравши для продовження навчання найпрестижніший університет України - КНУ ім.Т.Шевченка (спеціальність-фізика і астрономія).

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.