Ансамбль з Тлумача здобув Гран-прі на міжнародному конкурсі

Днями ансамбль скрипалів SicVentus з Тлумача, керівник Пелех Лідія Романівна, повернувся із сонячної Болгарії, де відпочивав на березі Чорного моря у таборі «Разом» м. Кітен.

На базі табору відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс Kiten Art Fest. Путівку на цей конкурс SicVentus отримав, здобувши гран-прі у Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі Зимовий конкурс, що відбувся у лютому 2023 р. в м. Трускавці.

«Конкурсна програма Kiten Art Fest тривала три дні. Першого дня усі конкурсанти презентували свої колективи. Метою візитівки SicVentus-а було показати, що наші скрипалі вивчають та популяризують місцеві звичаї, свята. За 5 хвилин співаючи, танцюючи, акомпануючи собі на скрипках, юні музиканти занурили глядачів у наші традиції від Миколая до Покрови. На другий день відбувся сам конкурс: SicVentus виконав опришківський Аркан у стилі folk-rock. Зал бурхливими оваціями підтримував увесь виступ, а журі одностайно оцінило найвищими балами. Наступного дня традиційна хода конкурсантів у національних костюмах вулицями Кітена була приурочена Дню Конституції України. Конкурс завершився гала-концертом та нагородженням переможців. Наш Аркан феєрично розпочав свято, а SicVentus здобув найвищу нагороду конкурсу - Гран-Прі», - повідомили в Тлумацькій міській раді.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.