На Верховинщині проведуть спортивно-розважальні ігри «Гуцульські гиндри»

18 червня 2023 року, в селі Бережниці, присілок Центро, вперше на Гуцульщині буде проведено етно-інтелектуальні, спортивно-розважальні ігри під назвою «ГУЦУЛЬСЬКІ ГИНДРИ». Про це повідомили у Верховинській селищній раді.

Ігри відбудуться на просторій зеленій галявині-царинці у спектрі краєвидів гірських вершин і карпатських пралісів.

«До участі в «ГУЦУЛЬСЬКИХ ГИНДРАХ» запрошуємо жителів Верховинського району та гостей краю. Команди учасників будуть сформовані на місці проведення ігор зі школярів, молоді та представників старшої вікової групи (без обмежень). У п’яти загадкових будиночках на команди учасників чекають випробовування різної складності: інтелектуальні завдання, знання автентичних предметів побуту та гуцульської убирі, випробовування на спритність, сміливість і кмітливість, відімкнення таємничих замків, проходження таємничих лабіринтів, розгадка головоломок, гуцульська ґаздівка, прядіння ниток на куделі та чимало інших завдань. Циліндри з балами після успішного виконання завдань принесуть командам залікові бали, а найбільша їх кількість приведе команди до перемоги, які будуть відзначені коштовними призами», - йдеться у повідомленні.
«У той час, як команди змагатимуться за перемогу у хатинках із завданнями, на зеленій галявині-царинці вируватимуть інші цікаві конкурси: пиляння деревини на швидкість, долання ставка по дерев’яній колоді, ловля риби у ставку, незвичні футбольні баталії, гуцульська майстерка, гра у пейнтбол та інші. Під час проведення ігор ви зможете скуштувати традиційних найсмачніших страв гуцульської кухні, посмакувати першою полонинською продукцією – твердим сиром, бринзою, вурдою тощо. Стати командою, здобути перемогу і розважитися та провести активний відпочинок серед чарівної карпатської краси дивосвіту лісів і гір – значить відірватись від комп’ютерів, ґаджетів і нудьги у ліжку», - повідомили у Верховинській селищній раді.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.