Перша ліга. «Прикарпаття» зазнало першої поразки у весняній частині сезону

МФК «Прикарпаття» зазнав поразки у домашньому матчі з СК «Полтава».

Перша ліга. «Прикарпаття-ЗСУ» - «Полтава» - 0:1

Гол: Костенко (41)

На другому етапі сезону івано-франківці ще не знали гіркоти поразок - по три перемоги та нічиї. "Прикарпаття" у разі перемоги могло збільшити свої шанси на перше місце у групі "Вибування". Полтавці відчувають подих у спину від "Маріуполя", а всі свої весняні очки здобули на виїзді.

Очікувалося, що у першій половині зустрічі команди продемонструють свої атакувальні спроможності, але відповідальність за результат суттєво на них тиснула. Втім, без голів команди не пішлина перерву. На 41-й хвилині Ян Костенко з меж штрафної потужно пробив у нижній кут - 0:1.

Відігратися після перерви господарі не зуміли, перервавши свою шестиматчеву безпрограшну серію. А непроста перемога в Івано-Франківську дозволила "Полтаві" уникнути перехідних матчів.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.