![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2023/05/lizhka-kosivska-tsrl.jpg)
Косівська районна лікарня отримала 10 багатофункціональних ліжок, які передали із США друзі і партнери із Благодійного Фонду RocMaidan. Про це повідомила депутатка Івано-Франківської облради Наталя Перцович.
Також передали багато ящиків із розхідними матеріалами та засобами для фіксації кінцівок.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.