Водійка, яка в Івано-Франківську скоїла смертельну аварію, відбулась умовним терміном

Івано-Франківський міський суд виніс вирок уродженці Івано-Франківська, яка порушила правила безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб.

16 січня 2023 року о 21 год. 53 хв. обвинувачена, керуючи автомобілем AUDI-A4 на вулиці Є.Коновальця в Івано-Франківську виїхала на зустрічну смугу, де зіткнулась із зустрічним автомобілем марки SKODA OCTAVIA.

У вироку йдеться, що водійка перевищила дозволену у місті швидкість 50 км на годину. У результаті порушення Правил дорожнього руху України загинули водій SKODA OCTAVIA та пасажир SKODA OCTAVIA, травмувалась пасажирка SKODA OCTAVIA, також травмувався пасажир AUDI-A4.

9 травня 2023 року між прокурором Івано-Франківської обласної прокуратури та обвинуваченою укладено угоду про визнання винуватості.

В підготовчому судовому засіданні обвинувачена беззастережно в повній мірі визнала свою вину у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення, щиро розкаялася та пояснила, що завдані збитки потерпілим вона добровільно відшкодувала, просила суд затвердити угоду про визнання винуватості від 09 травня 2023 року, наслідки укладення та затвердження якої, а також вид покарання, яке буде застосовано до неї, їй зрозумілі.

Потерпілий просив суд затвердити укладену угоду між прокурором та обвинуваченою.

Згідно з нотаріально посвідченими заявами, потерпілі (дві особи) будь-яких претензій морального та матеріального характеру до обвинуваченої з приводу дорожньо-транспортної пригоди, яка мала місце 16 січня 2023 року по вул. Є. Коновальця в м Івано-Франківськ не мають та в майбутньому мати не будуть. Цивільні позови заявляти з цього приводу не будуть. При визначенні покарання обвинуваченій просили врахувати їхню думку та призначити їй покарання із застосуванням ст. 75 КК України, не пов’язане із позбавленням чи обмеженням волі. Не заперечили проти проведення судового розгляду у їх відсутності.

Вирок суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано, а в разі подання апеляційної скарги - після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції, якщо вирок суду не скасований.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.