В ОДКЛ відкрили оновлене відділення анестезіології та інтенсивної терапії

8 травня голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук взяла участь у відкритті відділення анестезіології та інтенсивної терапії у КНП «Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради».

Задля облаштування цього відділення із обласного бюджету було виділено близько п’яти мільйонів гривень. Важливо, що у цьому відділенні надається необхідна реанімаційна допомога дітям віком від 28 днів до 18 років. Це відділення було забезпечено найновішим реанімаційним, кисневим, електричним обладнанням та медикаментами. Також тут були проведені усі необхідні ремонтні роботи та розгорнуті сучасні реанімаційні ліжко-місця.

«Ми щоденно опрацьовуємо питання підтримки лікарень із міжнародними донорами. Щоденні зустрічі із нашими іноземними колегами – це постійна робота щодо необхідного оснащення прикарпатських лікарень. Наші гуманітарні партнери також виділили кошти на облаштування цього відділення. Робота оновленого відділення реанімації є важливою частиною єдиної системи організації медичної допомоги дітям в області», - наголосила Світлана Онищук.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.