Франківські баскетболістки достроково перемогли у Суперлізі

Франківськ-Прикарпаття здобув другу за два дні перемогу над Київ-Баскет-КСЛ 121:41 в матчі регулярного чемпіонату Жіночої ліги.

Підопічні Юрія Процюка ударно розпочали матч. Перша чверть завершилася на користь номінальних гостей - 37:11. У другій 10-хвилинці франківчанки тримали темп. 25:8 - рахунок після цієї чверті. На велику перерву команди пішли за переваги франківського клубу - 62:19.

Далі Франківськ-Прикарпаття продовжував нарощувати перевагу, завершивши матч з рахунком 121:41.

Після 20 матчів команда Франківськ-Прикарпаття-ПНУ має 20 перемог в 20 матчах і стала недосяжною для конкурентів. Для чемпіонства команді Юрія Процюка треба не отримати в двох матчах, що залишились, дві технічні поразки.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.