В Івано-Франківську вшанували загиблого захисника Любомира Хамця

Івано-Франківська обласна прокуратура увічнила пам’ять свого працівника Любомира Хамця, який загинув, захищаючи незалежність нашої держави. Про це повідомили в Прокуратурі Івано-Франківської області.

На фасаді прокуратури встановили пам’ятну дошку Герою.

«Любомир наш – приклад любові, добра та правдолюбства, тому він і обрав професію юриста. Його жертва не даремна. Він пішов на війну, щоб ми жили у вільній Україні. Вірю, що його втрата не даремна», - пригадує батько військовослужбовця Микола Хамець.

Любомир Хамець працював в органах прокуратури понад 21 рік. З початком повномасштабного вторгнення він добровільно поповнив лави Збройних Сил України. З перших днів військової служби він захищав територіальну цілісність нашої держави на нульовій позиції. Виконував бойові завдання на Донецькому напрямку у складі 110-тої механізованої бригади імені генерала-хоружного Марка Безручка. Під час боїв в місті Красногорівка Любомир Хамець отримав важкі порання, від яких помер 15 грудня 2022 року.

Указом Президента України від 20 січня 2023 року за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Хамця Любомира Миколайовича посмертно нагороджено орденом «За мужність» III ступеня.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.