На Івано-Франківщині підприємиця захопила землі оборони та обладнання оборонного підприємства

На Івано-Франківщині підприємиця незаконно зайняла земельну ділянку та привласнила майно оборонного підприємства.

«В ході досудового розслідування встановлено, що керівниця одного із господарських товариств Івано-Франківської області, знаючи про цільове призначення земель оборони з особливим режимом їх використання, у 2016 році без жодних дозволів самовільно зайняла земельну ділянку прощею 0,30 га, яка знаходиться в Івано-Франківську та перебувала в користуванні одного із підрозділів ДК «Укроборонпром». Земельну ділянку фігурантка використовувала для власних потреб до 2022 року. Водночас жінка привласнила обладнання оборонного підприємства, яке знаходилось на цій земельній ділянці. Йдеться про 33 одиниці устаткування, станків тощо, на суму понад 200 тисяч гривень», - повідомили у поліції.

Окрім цього встановлено, що зловмисниця знехтувала рішенням Господарського суду Івано-Франківської області про повернення майна підприємству оборонного комплексу. Натомість з метою приховування та маскування походження обладнання самовільно передала його до статутного капіталу іншого суб’єкта господарювання. Відтак легалізувала майно, яке привласнила злочинним шляхом.

Слідчими повідомлено фігурантці про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 197-1, ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 382, ч. 1 ст. 209 КК України. Окрім цього їй обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

На нерухоме майно підозрюваної також накладено арешт.

Слідчими вилучено привласнене обладнання. Його уже повернули підприємству оборонного комплексу.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.