Прикарпатські медики отримали обладнання від польських партнерів

9 березня відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Польською авіаційною медичною службою, Варшавським медичним університетом, КНП «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради» та Івано-Франківським національним медичним університетом.

Впродовж останніх тижнів у місті Варшаві (Республіка Польща) відбулася підготовка спеціалістів Центру для роботи в умовах аеромобільної евакуації. У тому числі йдеться про виконання практичних завдань. На цьому етапі навчання пройдуть 9 працівників обласного центру екстреної медичної допомоги. Курс, який проводила для наших працівників Польська медична авіарятувальна служба, є реалізацією ініціативи перших леді України Олени Зеленської та Польщі Агати Коргаузер-Дуди.

9 березня вручено благодійну допомогу для навчально-тренувального відділу Центру. Йдеться про тренажери для проходження навчань по зупинці кровотеч, манекени для відпрацювання навичок конікотомії, тактичні аптечки, турнікети, евакуаційні ноші тощо.

«Таке обладнання є вкрай необхідним у воєнний час, адже воно допомагає навчати медиків, військових і цивільних людей тактичної медицини та наданню першої допомоги. Ми щиро вдячні польським партнерам за постійну підтримку, - зазначив генеральний директор установи Мирон Матейко.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.