Німці передали Івано-Франківську два автобуси

Два комфортабельних автобуси для Івано-Франківська передали нашому комунальному підприємству «Електроавтотранс» колеги з німецького міста Брауншвейг.

Кондиціонер, камера відеоспостереження у салоні та сучасна кабіна для водія.

«Присівши на сидіння, воно підрегульовує водія. Відчуваєш комфорт. Кермо так само регулюється по вильоту вниз, кондиціонер є в автобусі, додатковий обігрів кабіни водія. Дуже гарна панель, зручна підсвітка. Особливо ввечері. Чудово. Ідеш, автобус м’який, плавно йде, ям не чутно. Німецька якість – МАН», - такі враження від роботи за кермом водія автобуса КП «Електроавтотранс» Ігоря Войтовича.

Загалом в автобусі 85 пасажирських місць, з яких 36 – сидячих. Двигуни в транспортних засобах стандарту Євро-5. За словами директора КП «Електроавтотранс» Віталія Голутяка, автобуси повністю підходять для маршрутів нашого міста.

«Ми збільшуємо кількість автобусів, оскільки їх не вистачає. Люди вимагають більше автобусів на маршрутах, але можливості підприємства на сьогоднішній день практично вичерпано. Ми випускаємо більше 90% всієї автобусної техніки, яка в нас є. Тому коли ми збільшуємо якісь маршрути, а збільшувати немає за рахунок чого. Тому плюс два автобуси – вони суттєво для нас, тому що ми зможемо і краще готувати техніку, і обслуговувати і зможемо додати якийсь автобус на лінію», - запевняє директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк.

Натепер це вже три автобуси, які привезли з Німеччини, ще два протягом місяця привезуть з цієї ж країни до Івано-Франківська.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.