![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2023/01/oftalmologichne-obladnannya.jpg)
Йоанна Сломська, доктор медичних наук із клініки офтальмології медичного коледжу Ягелонського університету в Кракові, та Клуб Soroptimist International of Europe передали гуманітарну допомогу для Університетської клініки ІФНМУ.
«Отримані офтальмологічні прилади співробітники Університетської клініки та кафедри офтальмології використовуватимуть виключно для безплатного обстеження пацієнтів з числа внутрішньо переміщених осіб, військових та малозабезпечених пацієнтів, а також для навчання студентів та лікарів-інтернів зі спеціальності «Офтальмологія», - повідомили в ІФНМУ.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2023/01/studenti-IFNMU.jpg)