![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2022/12/rozdacha-yizhi-1.jpg)
За ініціативи міського голови Руслан Марцінків, чергові наряди КУ "ІФ-МАРС" спільно з волонтерами проводять роздачу їжі всім бажаючим у різних мікрорайонах Івано-Франківська. Про це повідомили в «Міській рятувально-аварійній службі» (МАРС).
«Сьогоднішня локація - подвір'я Ліцею №17, що знаходиться по вул. Набережна ім. В. Стефаника», - йдеться у повідомленні.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2022/12/rozdacha-yizhi-2.jpg)