ІФНТУНГ переходить на дистанційну форму навчання

Для економії електроенергії та теплоресурсів Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу з 18 листопада переходить на дистанційне навчання.

«Цьогоріч, у зв'язку з великою війною, каже перший проректор університету, професор Олег Мандрик, затягнулася вступна кампанія, а відповідно змістилися терміни надання освітніх послуг. Дотепер в університеті використовували змішану форму навчання, а з наступного тижня переходимо на «онлайн»: «Наш університет проводить як підготовку фахівців для енергетичної галузі, так і наукові дослідження з енергетичної безпеки, тому ми добре розуміємо цю ситуацію. Провівши опитування серед студентів, на ректораті ухвалили рішення перейти на онлайн навчання з 21 листопада (понеділок). Це оптимальний варіант у такій ситуації і ми усі маємо це розуміти, бути згуртованими та свідомо діяти заради спільної мети», - йдеться у повідомленні ІФНТУНГ.

Зимова сесія розпочнеться 18 грудня і також буде проходити в дистанційному форматі. Діє правило автомату для першого курсу з 50 балів, для інших – з 60 балів.

Поточна підсумкова оцінка зараховується як екзаменаційна – автоматом. За бажанням, студент може покращити її та скласти іспит, написавши відповідну заяву.

Другий семестр розпочнеться 20 лютого 2023 року.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.