Верховинська лікарня отримала сучасний рентген-апарат

Комунальне некомерційне підприємство «Верховинська багатопрофільна лікарня» Верховинської селищної ради отримало сучасну мобільну рентгенівську систему Samsung GM85 Fit mobile-x-ray вартістю майже 115 000 доларів.

Отримати його вдалося завдяки сприянню Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Корея Дмитра Пономаренка, депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Південною Кореєю, співголови групи з міжпарламентських зв’язків, народного депутата України Дмитра Припутеня та за спільної координації і співпраці з Міністерством охорони здоров’я України. Завдячуючи саме такій співпраці, заклади охорони здоров’я області нещодавно отримали ще один такий рентгенапарат та 9 нових УЗД апаратів.

«Якісна діагностична база – це запорука своєчасного та точного виявлення багатьох захворювань. Відрадно, що якісні медичні послуги стають доступніші навіть у віддалених гірських районах. Ми щиро вдячні всім, хто долучився до цієї справи та, навіть в такий важкий час, допомагає нам забезпечувати якісні медичні послуги на Прикарпатті», - зазначив керівник ДОЗ ОДА Ігор Дмитренко.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.