![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2022/11/narkozno-dihalna-stantsiya.jpg)
В Обласній дитячій клінічній лікарні Івано-Франківська - вагоме поповнення - унікальна для України наркозно-дихальна станція.
«Завдяки зусиллям нашого лікаря анестезіолога Вікторії Гулик та фінансуванню Фундації Wielka orkiestra świątecznej pomocy. Продовжуємо робити все можливе для збереження життя і здоров'я наших пацієнтів!», - повідомив головний лікар ОДКЛ Тарас Мельник.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.