На війні загинув прикарпатець Василь Гаїв

30 жовтня біля Бахмута на Донеччині загинув 44-річний мужній захисник із села Козаківки Болехівської громади Гаїв Василь Ярославович.

Гаїв Василь Ярославович народився у 1978 році у селі Козаківці. Тут одружився та разом з дружиною виховували двоє дітей: сина та дочку. Син Василя Ярославовича з перших днів повномасштабного вторгнення рф на територію України добровольцем вступив до лав захисників і зараз перебуває в зоні військових дій на півдні України.

«Василь Гаїв у травні 2022 року добровільно вступив до лав Збройних Сил України для захисту Вітчизни від окупанта. Але дожити до Перемоги, на жаль, не судилося... В пам’яті друзів та односельчан назавжди залишиться життєрадісним, щирим та чуйним, добрим сім’янином, завжди готовим прийти на допомогу… Прикро, але небеса забирають найкращих... Ніякі слова не можуть сьогодні втамувати біль втрати, ніхто не замінить дітям батька, родині - чоловіка, брата. Щирі співчуття рідним та близьким загиблого, сил пережити горе дружині та дітям!», - повідомили в Болехівській громаді.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.