Для Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ обрано єпископа-помічника

27 жовтня у Ватикані оголошено про те, що Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви обрав всечесного отця Миколу Семенишина Єпископом-помічником Івано-Франківської Архієпархії, якому Святіший Папа Римський надав свою згоду, призначивши титулярний осідок Юнки Мавританської.

Біографічна довідка

Владика-номінат Микола Семенишин народився 29 травня 1982 року в Глибокому на Івано-Франківщині. Від 1999 по 2005 рік навчався в Івано-Франківській Духовній Семінарії, отримавши 25 листопада 2004 року дияконське, а 29 травня 2005 – ієрейське рукоположення в Івано-Франківській архиєпархії УГКЦ. Згодом навчався у Папському Інституті Духовності «Teresianum» в Римі, де здобув ліценціат з богослов’я духовності, а також здійснював душпастирське служіння для українців греко-католиків у Італії.

В Україні о. Микола Семенишин виконував різні служіння, зокрема, був віце-ректором Івано-Франківської Духовної Семінарії, особистим секретарем Блаженнішого Любомира Гузара та духівником Київської Трьохсвятительської Духовної Семінарії.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.