Вісім лікарень Івано-Франківщин отримають сучасні УЗД-апарати

Вісім лікарень Прикарпаття отримають сучасні УЗД-апарати.

Обладнання вже доставили у КНП "Городенківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Городенківської міської ради, КНП "Тлумацька центральна міська лікарня" Тлумацької міської ради і КНП "Яремчанська центральна міська лікарня" Яремчанської міської ради. В інші заклади охорони здоров'я -доставлять найближчими днями.

Отримати обладнання вдалося завдяки співпраці депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків із зарубіжними країнами, плідній роботі Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Корея Дмитра Пономаренка та співголови групи з міжпарламентських зв'язків із зарубіжними країнами, народним депутатом України Дмитром Припутенем та підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

«Якісна діагностична база - це запорука своєчасного та точного виявлення багатьох захворювань - каже керівник ДОЗ ОДА Ігор Дмитренко. Ми щиро вдячні всім, хто долучився до цієї справи та навіть в такий важкий час допомагає нам забезпечувати якісні медичні послуги на Прикарпатті», - підкреслив посадовець.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.