У 2022 році на Івано-Франківщині виявили більше сотні іноземців з неврегульованим статусом

В умовах воєнного стану працівники міграційної служби Івано-Франківської області продовжують профілактичну роботу з виявлення порушень міграційного законодавства і припинення випадків незаконного (нелегального) перебування іноземців в Україні.

«За 9 місяців поточного року у регіоні виявлено 121 іноземця з неврегульованим статусом (нелегальних мігрантів). Щодо 84 осіб цієї категорії після притягнення їх до адміністративної відповідальності застосовано процедуру примусового повернення з України до країн походження чи в треті країни, натомість 4 іноземців за рішеннями судів примусово видворено з України», - повідомили в Міграційній службі Івано-Франківської області.

З початку дії правового режиму воєнного стану працівники спеціалізованого підрозділу УДМС в області спільно з оперативниками регіонального УСБУ здійснили примусове повернення з України 7 осіб-іноземців, перебування яких в Україні становило певну загрозу національній безпеці. У даний час двоє громадян росії, щодо яких РНБО України запроваджено спеціальні обмежувальні заходи (санкції), за рішенням суду утримуються у пункті тимчасового перебування іноземців з неврегульованим статусом для їх ідентифікації з подальшим виконанням передбачених заходів щодо примусового видворення за межі України.

Кожному п’ятому або 26 громадянам-іноземцям, які порушили законодавство України про правовий статус іноземців, у найближчі декілька років заборонено в’їжджати на територію нашої країни.

З правопорушників-іноземців чи громадян України, які сприяли або ж порушили законодавство у сфері міграції, у вигляді штрафів стягнуто до держбюджету майже 400 тисяч гривень.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.